Regulamin

1. Właściciel

Właścicielem sklepu internetowego kingway.pl jest firma KINGWAY MOTOR POLAND z siedzibą w Popowie ul. Popów Parcela 34, NIP 574-001-22-21, REGON: 151000023.

2. Strony Transakcji

Stroną dokonującą zakupów w sklepie internetowym kingway.pl, zwaną dalej Nabywcą jest osoba fizyczna lub firma.

Stroną dokonującą sprzedaży produktów zawartych w ofercie sklepu internetowego kingway.pl jest właściciel - firma KINGWAY MOTOR POLAND, zwany dalej Sklepem.

3. Przedmiot transakcji

Przedmiotami transakcji są produkty wymienione w ofercie, przedstawione na stronach WWW sklepu internetowego kingway.pl, w chwili składania zamówienia.

Ceny wszystkich produktów znajdujących się w ofercie Sklepu wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT (o ile nie są oznaczone jako ceny netto).

4. Składanie zamówień

Składanie zamówień w sklepie internetowym kingway.pl odbywa się poprzez potwierdzenie zawartości koszyka i poprawne wypełnienie formularza zamówienia.

Po poprawnym wypełnieniu formularza zamówienia i ostatecznym potwierdzeniu chęci zakupu, poprzez przyciśnięcie przycisku ZATWIERDŹ, zamówienie uważa się za wiążące. Ten moment jest również potwierdzeniem znajomości i akceptacją niniejszego regulaminu przez Nabywcę.

Zamówienie może zostać anulowane przez kupujacego telefonicznie. Numery telefonów do Działu Sprzedaży znajdują się u góry prawego menu każdej podstrony sklepu.

W przypadku, kiedy Sklep nie jest w stanie zrealizować zamówienia, a kwota została już wpłacona na konto Sklepu, Sklep zobowiązuje się poinformować o tym fakcie Nabywcę i zaoferować inne rozwiązanie. Jeżeli Nabywca nie będzie usatysfakcjonowany proponowanym rozwiązaniem, Sklep zobowiązuje się do niezwłocznego zwrotu pieniędzy na konto Nabywcy.

5. Czas realizacji zamówienia

Na łączny czas oczekiwania na dostawę składa się czas realizacji zamówienia przez Sklep.

Standardowy czas realizacji zamówienia przez Sklep wynosi do 14 dni roboczych (najczęsciej 2-7 dni). 

Czas wysyłki wynosi maksymalnie 5 dni (najczęściej 1-2 dni).

6. Gwarancja

Wszystkie produkty sklepu objęte są gwarancją długości 1 roku.

7. Zastrzeżenia prawne

Wszystkie informacje i zdjęcia produktów są chronione prawami autorskimi. Zabrania się ich kopiowania i rozpowszechniania, używania do celów handlowych lub prezentacji na innych stronach internetowych bez naszej zgody. Wszystkie materiały, opisy i zdjęcia prezentowane na stronach Sklepu użyte są w celach informacyjnych. Zdjęcia produktów mogą odbiegać kolorystycznie od rzeczywistych produktów ze względu na różne właściwości i konfigurację sprzętu komputerowego klientów. Wszystkie nazwy handlowe, nazwy produktów, nazwy firm oraz ich logo użyte na naszych stronach należą do ich właścicieli.

8. Polityka prywatności

Wypełniając formularz z danymi osobowymi, Nabywca wyraża dobrowolną zgodę na ich przetwarzanie w celach marketingowych przez firmę elNino Paweł Gniadkowski, z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa danych określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Dane te nie będą przekazywane lub sprzedawane innym podmiotom. Zostaną jedynie przetworzone w celu rezlizacji zawartej umowy. Jednocześnie informujemy, że Nabywca dysponuje prawem wglądu w swoje dane oraz ich poprawiania.


Licznik odwiedzin:
12409365
Centrum obsługi klienta

FIRMA CZYNNA:

Pn. - Pt.

8.00 - 17.00Newsletter
Aby otrzymywać informacje o najnowszych promocjach, zapisz się na listę mailingową.
Imię:
Nazwisko:
E-mail:
Cennik hurtowy
RegulaminZadaj pytanieDystrybutorzyFAQNewsletter
2021 Copyright by KINGWAY